Evidenční číslo: N00044
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Svážná, Rudolfov
Cena: Info v RK
Poznámka k ceně: Info o ceně u RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům v Rudolfově. Součásti prodeje je samostatně stojící patrový, podsklepeny rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami, které mají samostatné vstupy. Jedna se o RD o celkové výměře 371 m2 (zastavěná plocha a nádvoří o výměře 319 m2 a ostatní plocha o výměře 52 m2).

Rodinný dům tvoří:
Byt.1. 2+KK, umístění v přízemi RD, se samostatným vchodem. Dispoziční řešení bytu: koupelna (s vanou a WC), kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. Součásti prodeje je kuchyňská linka, vč. mikrovl. trouby.
Byt.2. 3+KK, umístění v 2.časti RD, se samostatným vchodem. Dispoziční řešení bytu: zádveří, kuchyň s jídelnou a s obývacím pokojem, dvě pokoje se šatnou, koupelna (s vanou a WC), schodiště a terasa (13 m2). Součásti prodeje je kuchyňská linka (varní deska, lednice, myčka a sporák).

RD byl od r.2010 rekonstruován: zateplena fasáda, výměna oken, garážové stání pro dvě auta (s vjezdem z boční strany domu). Pod garáž. stáním je umístněná malá dílna (možnost vyžití na kola nebo na dílnu). Jižně orientovaná zahrada je ohraničena živými ploty a dalšími keři. Ze zahrady je vstup do kamenného sklepa.

Rodinný dům je napojen na elektřinu 230/400 V. Ohřev teplé vody je zajišťován elektrickým bojlerem. Dům má veřejný vodovod a kanalizace. Vytápění domu je zajištěno ústředním topením (elektrický kotel). U každé bytové jednotky je samostatné měření spotřeby.

Nemovitost se nachází na klidném místě s perfektní dostupností do centra a základní občanské vybavenosti v místě (v dosahu MHD, MŠ a ZŠ Rudolfov, dětské hřiště, hřiště na basketball, restaurace a obchod).

Objekt je vhodný jak k bydlení, tak i k investici. V současnosti jsou oba 2 byty pronajatý a po dohodě lze přenechat i s nájemníkem. Doporučuji osobní prohlídku.

Vyplňte, prosím, kontaktní údaje a my vás rádi budeme v nejkratším možném čase kontaktovat, tzn. do 1 pracovního dne Vám zavoláme (Po-Pá: 08:00-17:00.).

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Svážná, Rudolfov

Plochy

Plocha zastavená: 319m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Sklep, Garáž, Terasa

Dopravní dostupnost

Silnice, MHD

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Katarína Jurkemíková

+420 723936430

Kde inzerujeme?