Krásný den, vítám Vás na stránkách

 

Získat vlastní bydlení nebo pronájem nemovitosti?

  Já osobně jsem před takovou situací stála nespočetněkrát. Důvodem bylo to, že jsem pár let    strávila dlouhodobě na různých místech v zahraničí. S tím bylo spojené časté hledaní vhodného bydlení a přímý kontakt s tamějším realitním trhem.

Z vlastní zkušenosti proto vím, jaká důležitá je úloha realitního makléře, na kterého se klient může spolehnut a s důvěrou s ním může komunikovat od začátku až po úspěšný zrealizovaný realitní proces.

V České republice bydlím od r.2015 a od tohoto roku se naplno věnuji realitnímu byznysu. Jako realitní makléř jsem dlouhé leta pracovala v úspěšné a velké realitní kanceláři, než jsem se rozhodla se osamostatnit.

 

Jsem realitní makléřka, která si váži svých klientů a nabízím přátelský, lidský přístup a ochotu. Rada se věnuji klientům osobně, a to stále považuji za nejlepší způsob komunikace. Pomáhám klientům na jejich životní cestě změny bydlení. Naslouchám jejich plánům, cílů a možným cestám, a jsem připravená jim v této změně pomoct.

 

Mým cílem je pomoct svým klientům, poradit a poskytnout své služby k maximální spokojenosti!

Za mě potom hovoří reference spokojených klientů.

"Do své práce vkládám srdce a úsměv, protože vím, že důvěru je těžké si získat, a ještě těžší si ji udržet".

 

"Osvědčení o získání profesní kvalifikace"  Odborná způsobilost pro obor. REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVATEL (zákon 179/2006 Sb.). jsem získala již 18.5.2020.

Sjednané pojištění odpovědnosti realitního makléře:  Certifikát pojištění odpovědnosti č.9020003867

                                                                                         

Kde inzerujeme?